DO YOURS!

Naše společnost vám nabízí ucelený balík služeb DO YOURS! podporující vaše podnikání a umožňuje vám se tak více zaměřit na výsledky. Vaše potřeby jsou u nás vždy na prvním místě, proto vše co děláme cílí především na váš úspěch, protože vás úspěch je zároveň úspěchem našim, motto "NA ÚSPĚCHU ZÁLEŽÍ" není jen prázdnou frází, ale především naší misí. Níže vám představíme ty nejčastěji využívané služby našich partnerů - ano partnerů, nikoliv klientů. Pro nás totiž vždy budete hlavně partner a ne jen klient, kterému poskytneme službu či radu. Jako partneři můžeme vždy dosáhnout lepších výsledků.

NA ÚSPĚCHU ZÁLEŽÍ

HLAVNÍ SLUŽBY

FLEXIBILITA

Úspěch v businessu závisí také na Vaši flexibilitě a to je přesně to, co Vám naše služby přináší. Postaráme se nejen o vaše administrativní záležitosti, vy se pak můžete více soustředit jen na svůj business. I jako malá firma, či podnikatel tak budete mít zázemí, které bude podporovat vVš růst a úspěch, protože #NaÚspechuZáleží.

VZTAHY A SPOJENÍ

Informace a kontakty jsou základem úspěšného businessu. My to moc dobře víme, a proto se snažíme neustále rozšiřovat okruh spolupracujících společností. Díky síti těchto kontaktů a sdílených informací jsou tak vaše možnosti takřka neomezené. Pravidelná setkání na workshopech, sdílení informací a zkušeností, rozšíření obzorů… to vám otevře dveře do světa úspěšných #NaÚspěchuZáleží

TÝMOVÁ PRÁCE

Teď už nebudete na nic sami. Tým specialistů různého zaměření je tady proto, aby vám pomohl kdykoliv to budete potřebovat. Vždy vám budeme pomáhat v nalezení toho nejefektivnějšího řešení, abychom společně měli jistotu, že uspějete, protože váš úspěch je taky náš úspěch… a #NaÚpěchuZáleží.

PRÁVO A LEGISLATIVA

Aktuální legislativa, právní předpisy, GDPR, EET a mnohé další povinnosti, které dnešní podnikatelé a společnosti musí plnit vás nemusí trápit. Naši advokáti v tom mají jasno a od teď už budete mít i vy.

ÚČETNICTVÍ A DANĚ

Vaše účetnictví bude čerstvé a svá data, která vám pomáhají se rozhodovat budete mít vždy po ruce. Tým našich účetních se pravidelně vzdělává a vždy hledá způsob jak vám pomoci s úsporami. Reporty výkonnosti vaší firmy nebo projektu pak naleznete pravidelně v emailu.

 

 

 

další služby rmconsult

FIRMA ZA 10 MINUT

Ať už jste ve fázi START-UPu, nebo prostě jen potřebujete založit svou vlastní společnost a přitom s tím nechcete mít starosti, zařídíme vše za vás. Založení firmy je on-line a už za 10 minut můžete mít tu svoji. Neváhejte se na nás obrátit.
více informací…

TECHNOLOGIE A DATA

Emaily, kancelářské aplikace, účetnictví, CRM, EPR a další potřebné systémy pro práci. Nic z toho nebude komplikovat Váš život, o vše se staráme a Vám dáváme jen funkční nástroje. V duchu trendů 21. století je vše v cloudu a tedy pro vás dostupné z jakéhokoliv místa na zemi, 24h denně.

STRATEGIE

Meeting, breefing, brainstorming… a nejen s tímto se seznámíte na našich workshopech, které vedou úspěšní businessmani. Znalosti z těchto workshopů vás budou posouvat dále a pomohou vám lépe uspět, protože jak už jsme několikrát řekli…. #NaÚspěchuZáleží

 

 

 

Máte zájem o pravidelné informace?

    Váš email (vyžadováno)