DO YOURS!

Naše společnost vám nabízí ucelený balík služeb DO YOURS! podporující vaše podnikání a umožňuje vám se tak více zaměřit na výsledky. Vaše potřeby jsou u nás vždy na prvním místě, proto vše co děláme cílí především na váš úspěch, protože vás úspěch je zároveň úspěchem našim, motto "NA ÚSPĚCHU ZÁLEŽÍ" není jen prázdnou frází, ale především naší misí. Níže vám představíme ty nejčastěji využívané služby našich partnerů - ano partnerů, nikoliv klientů. Pro nás totiž vždy budete hlavně partner a ne jen klient, kterému poskytneme službu či radu. Jako partneři můžeme vždy dosáhnout lepších výsledků.

NA ÚSPĚCHU ZÁLEŽÍ

HLAVNÍ SLUŽBY

FLEXIBILITA

Úspěch v businessu závisí také na Vaši flexibilitě a to je přesně to, co Vám naše služby přináší. Postaráme se nejen o vaše administrativní záležitosti, vy se pak můžete více soustředit jen na svůj business. I jako malá firma, či podnikatel tak budete mít zázemí, které bude podporovat váš růst a úspěch, protože #NaÚspechuZáleží.

VZTAHY A SPOJENÍ

Informace a kontakty jsou základem úspěšného businessu. My to moc dobře víme, a proto se snažíme neustále rozšiřovat okruh spolupracujících společností. Díky síti těchto kontaktů a sdílených informací jsou tak vaše možnosti takřka neomezené. Pravidelná setkání na workshopech, sdílení informací a zkušeností, rozšíření obzorů… to vám otevře dveře do světa úspěšných #NaÚspěchuZáleží

TÝMOVÁ PRÁCE

Teď už nebudete na nic sami. Tým specialistů různého zaměření je tady proto, aby vám pomohl kdykoliv to budete potřebovat. Vždy vám budeme pomáhat v nalezení toho nejefektivnějšího řešení, abychom společně měli jistotu, že uspějete, protože váš úspěch je taky náš úspěch… a #NaÚpěchuZáleží.

PRÁVO A LEGISLATIVA

Aktuální legislativa, právní předpisy, GDPR a mnohé další povinnosti, které dnešní podnikatelé a společnosti musí plnit vás nemusí trápit. Naši advokáti v tom mají jasno a od teď už budete mít i vy.

ÚČETNICTVÍ A DANĚ

Vaše účetnictví bude čerstvé a svá data, která vám pomáhají se rozhodovat budete mít vždy po ruce. Tým našich účetních se pravidelně vzdělává a vždy hledá způsob jak vám pomoci s úsporami. Reporty výkonnosti vaší firmy nebo projektu pak naleznete pravidelně v emailu.

 

 

 

další služby rmconsult

FINANČNÍ VZTAHY

Pohledávky po splatnosti vám přerůstají přes hlavu a obchodní partneři pak mnohdy využívají tuto situaci pro svůj vlastní prospěch. S námi budou vaše finanční vztahy v rovnováze a vy se i nadále můžete soustředit jen na svou práci.

VLASTNÍ FIRMA ZA 10 MINUT

Ať už jste ve fázi START-UPu, nebo prostě jen potřebujete založit svou vlastní společnost a přitom s tím nechcete mít starosti, zařídíme vše za vás. Potřebujete firmu ihned? Už za 10 minut můžete mít tu svoji, nabídneme vám jednu z našich ready made. Neváhejte se na nás obrátit.
více informací…

STRATEGIE

Pomůžeme vám s řízením nejen obchodní strategie. Zajistíme pro vás služby jako například řízení projektů, řízení rizik, řízení změn a další služby související s řízením obchodní strategie. Zaměříme se na to, abychom vám pomohli s dosažením cílů a zlepšením výkonu podnikání.. #NaÚspěchuZáleží

 

 

 

Máte zájem o pravidelné informace?

    Váš email (vyžadováno)