ZAKLÁDÁNÍ SPOLEČNOSTÍ

Potřebujete rychle založit novou společnost a nevíte, kde začít? Vše podstatné zařídíme za Vás a svou společnost tak budete mít do 5 pracovních dnů, to vše za skvělých 3.900 Kč. Potřebujete společnost ještě rychleji? Ani to není problém, obratem Vám prodáme jednu z již založených společností, které máme k dispozici. Ceny již založených společností již od 17.900 Kč, které mohou být Vaše již za 10 minut.

CENÍK READY MADE SPOLEČNOSTÍ

Společnost s ručením omezeným (s.r.o.) - od 17.900 Kč

Akciová společnost (a.s.) - od 39.900 Kč

Evropská společnost (SE) - od 49.900 Kč

Další služby

FINANČNÍ VZTAHY

Pohledávky po splatnosti vám přerůstají přes hlavu a obchodní partneři pak mnohdy využívají tuto situaci pro svůj vlastní prospěch. S námi budou vaše finanční vztahy v rovnováze a vy se i nadále můžete soustředit jen na svou práci.

VLASTNÍ FIRMA ZA 10 MINUT

Ať už jste ve fázi START-UPu, nebo prostě jen potřebujete založit svou vlastní společnost a přitom s tím nechcete mít starosti, zařídíme vše za vás. Potřebujete firmu ihned? Už za 10 minut můžete mít tu svoji, nabídneme vám jednu z našich ready made. Neváhejte se na nás obrátit.
více informací…

STRATEGIE

Pomůžeme vám s řízením nejen obchodní strategie. Zajistíme pro vás služby jako například řízení projektů, řízení rizik, řízení změn a další služby související s řízením obchodní strategie. Zaměříme se na to, abychom vám pomohli s dosažením cílů a zlepšením výkonu podnikání.. #NaÚspěchuZáleží

Potřebujete více informací?

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)