ZAKLÁDÁNÍ SPOLEČNOSTÍ

Potřebujete rychle založit novou společnost a nevíte, kde začít? Vše podstatné zařídíme za Vás a svou společnost tak budete mít do 5 pracovních dnů, to vše za skvělých 3.900 Kč. Potřebujete společnost ještě rychleji? Ani to není problém, obratem Vám prodáme jednu z již založených společností, které máme k dispozici. Ceny již založených společností již od 17.900 Kč, které mohou být Vaše již za 10 minut.

CENÍK READY MADE SPOLEČNOSTÍ

Společnost s ručením omezeným (s.r.o.) - od 17.900 Kč

Akciová společnost (a.s.) - od 39.900 Kč

Evropská společnost (SE) - od 49.900 Kč

Další služby

FIRMA ZA 10 MINUT

Ať už jste ve fázi START-UPu, nebo prostě jen potřebujete založit svou vlastní společnost a přitom s tím nechcete mít starosti, zařídíme vše za vás. Založení firmy je on-line a už za 10 minut můžete mít tu svoji. Neváhejte se na nás obrátit.
více informací…

TECHNOLOGIE A DATA

Emaily, kancelářské aplikace, účetnictví, CRM, EPR a další potřebné systémy pro práci. Nic z toho nebude komplikovat Váš život, o vše se staráme a Vám dáváme jen funkční nástroje. V duchu trendů 21. století je vše v cloudu a tedy pro vás dostupné z jakéhokoliv místa na zemi, 24h denně.

STRATEGIE

Meeting, breefing, brainstorming… a nejen s tímto se seznámíte na našich workshopech, které vedou úspěšní businessmani. Znalosti z těchto workshopů vás budou posouvat dále a pomohou vám lépe uspět, protože jak už jsme několikrát řekli…. #NaÚspěchuZáleží

Potřebujete více informací?

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)