Warning: Undefined array key "align" in /data/web/virtuals/64332/virtual/www/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/widgets/headline/headline.php on line 466

Staň se úspěšným Youtuberem

pomůžeme Ti

MARKETING A VIZUÁLY

Naučíme Tě jak správně zacházet s fotoaparáty a videokamerami. Společně s Tebou vytvoříme vizuální styl, kterým se chceš prezentovat a identifikovat. Poradíme Ti, jak správně a efektivně používat sociální sítě a budeme Ti k dispozici, když si nebudeš vědět rady.

TECHNICKÉ ZÁZEMÍ

Potřebuješ profesionální kameru, abys mohl natočit vysněné video, ale nechceš si ji kupovat, nebo chceš kvalitní zrcadlovkou nafotit své snímky? Všem Youtuberům, kteří jsou součástí RMCONSULT BUSINESS CENTER zapůjčujeme ZDARMA kvalitní a profesionální techniku.

OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Soustřeď se jen na to co baví, natáčej svá videa, komunikuj se svými followery, to ostatní za Tebe uděláme my. Jsme obchodními partnery společnosti Google, a proto Ti zajistíme tu nejvýhodnější smlouvu, díky které budou Tvoje zisky vyšší. Komunikujeme s inzerenty a sponzory, pro které vyhledáváme konkrétní Youtubery přesně dle jejich požadavků, takže pro Tebe bude snazší takovou spolupráci navázat.

MANAŽERSKÉ ŘÍZENÍ

Připravíme smlouvy, zrevidujeme ty, které jsi již uzavřel, připravíme a následně povedeme Tvé kompletní účetnictví. Náš tým Ti bude kdykoliv k dispozici ať už budeš potřebovat podporu při tvorbě obsahu a nebo jen poradit s Tvým problémem.

KONTAKTUJ NÁS

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Váš telefon (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva